Kontakt

B&B TOOLS ESTONIA AS   Reg. kood:
10422506
KMKR:
EE100352713
TALLINN Kadaka tee 131 Telefon Mobiil E-mail
Kontori assistent      
Keili Kerge 6348444 53472072 info@bbtools.ee /
keili.kerge@bbtools.ee
Faks 6348445    
Müügiassistendid      
Angela Ausna 6505210 56635358 angela.ausna@bbtools.ee
Kätlin Kuuskmann 6348437 53408770 katlin.kuuskmann@bbtools.ee
Suurklientide müügijuht      
Indrek Vaino 6505201 51979259 indrek.vaino@bbtools.ee
ESSVE divisjoni müügimeeskond      
ESSVE divisjoni müügimeeskonna- ja tootejuht      
Argo Luhaste 6348448 51918884 argo.luhaste@essve.ee
ESSVE divisjoni müügijuhid - Tallinn      
Jürgen Kimmel   5046115 jyrgen.kimmel@essve.ee
Karen Tohv 6505207 5064246 karen.tohv@essve.ee
Kristjan Sepa 6348437 55662557 kristjan.sepa@essve.ee
Marko Marlof 6505211 58844521 marko.marlof@essve.ee
Risto Hiob   53083421 risto.hiob@essve.ee
Tanel Tanneberg 6348436 53010104 tanel.tanneberg@essve.ee
Toomas Kolk 6505203 5179991 toomas.kolk@essve.ee
ESSVE divisjoni Ida-Euroopa piirkonna turundusjuht      
Kristine Veinberg   5114677 kristine.veinberg@essve.ee
LUNA divisjoni müügimeeskond      
LUNA divisjoni tootejuht      
LUNA divisjoni müügijuhid - Tallinn      
Madis Mänd   5180613 madis.mand@luna.ee
Raigo Riimand 6348447 5016119 raigo.riimand@luna.ee
Rene Salk 6348446 5266446 rene.salk@luna.ee
Sergei Sindikov 6348440 53418510 sergei.sindikov@luna.ee
LUNA divisjoni müügijuht - Tartu      
Tiit Lehiste 7444447 5234264 tiit.lehiste@luna.ee
SKYDDA divisjoni müügimeeskond      
SKYDDA divisjoni müügimeeskonna- ja tootejuht      
Indrek Raudsaar 6348430 56500856 indrek.raudsaar@skydda.ee
SKYDDA divisjoni müügijuhid - Tallinn      
Ave Strom   53094947 ave.strom@skydda.ee
Garel Vahesalu   53328742 garel.vahesalu@skydda.ee
Illimar Raagnurm 6348439 5266204 illimar.raagnurm@skydda.ee
Jaan Ueson   5221439 jaan.ueson@skydda.ee
Maaris Truu 6348449 53419891 maaris.truu@skydda.ee
Skydda divisjoni müügijuhid - Tartu      
Kaupo Kuus   53424137 kaupo.kuus@skydda.ee
Margus Saarna 7303013 5048671 margus.saarna@skydda.ee
SKYDDA divisjoni müügijuht - Viljandi      
Terje Roosi 4333770 56674407 terje.roosi@skydda.ee
Äriklienditeeninduse juht      
Inge Soopalu   5281579 inge.soopalu@bbtools.ee
Klienditeenindus - Tallinn Kadaka tee 131     Avatud E-R 8:00-17:00
Andres Jahimaa 6348435 59180490 andres.jahimaa@bbtools.ee
Artur Avetisjan 6348443 58538564 artur.avetisjan@bbtools.ee
Küllike Kiin 6348435 5274598 kyllike.kiin@bbtools.ee
Martin Kurro   58180742 martin.kurro@bbtools.ee
Tauno Orumets 6505209 53444497 tauno.orumets@bbtools.ee
Klienditeenindus - Tallinn Peterburi tee 44     Avatud E-R 8:00-17:00
Ergo Heinmets   58541974 ergo.heinmets@bbtools.ee
Tiina Orumets 6480587 5574679 tiina.orumets@bbtools.ee
Klienditeenindus - Tartu Tähe 127     Avatud E-R 8:30-17:00
Meelike Kuhlman 7303013 56462031 meelike.kuhlman@bbtools.ee
Rainer Sõrra 7384434 5092864 rainer.sorra@bbtools.ee
Toomas Viikna 7384434 5240437 toomas.viikna@bbtools.ee
Klienditeenindus - Viljandi Leola 58     Avatud E-R 9:00-17:00
Jaanus Sepp   53939333 jaanus.sepp@bbtools.ee
Laojuhataja      
Mark Kasch 6505208 54502116 mark.kasch@bbtools.ee
Ladu      
Arvi Roosalo   53067672 arvi.roosalo@bbtools.ee
Gert Kulli   55650047 gert.kulli@bbtools.ee
Marek Küttim   53833580 marek.kyttim@bbtools.ee
Robert Kollo   55683353 robert.kollo@bbtools.ee
Tarmo Rannaküla   53078480 tarmo.rannakyla@bbtools.ee
Pearaamatupidaja      
Heli Varipuu 6505205 5096414 heli.varipuu@bbtools.ee
Raamatupidajad      
Jaanika Prääm 6348438 5025818 jaanika.praam@bbtools.ee
Irma Elo 6348433 5097465 irma.elo@bbtools.ee
Tegevjuht / juhatuse liige      
Uno Maitus 6505200 5015189 uno.maitus@essve.ee